Dariusz Niedźwiecki — Fotograficzne portfolio
28-29 maja 2016 — Lublin

Lublin Sportival 2016 (edycja letnia)

ludzie, sport, wydarzenia


czytaj

Rowery, deskorolki i polo na rowerach w barwach lata.


Głównym punktem tej dwudniowej imprezy była oczywiście Strefa Rowerowa wraz z odbywającymi się na niej zawodami z cyklu FMB World Tour. W bliskim sąsiedztwie swoje umiejętności prezentowali zawodnicy parkour — niestety zabrakło mi już czasu żeby tam zajść. Pod Centrum Spotkania Kultur odbyły się zawody deskorolkowe, natomiast na Czechowie turniej bike polo

Poniżej galerie z drugiego letniego Sportivalu — klik przewija stronę i przenosi do wybranej:


 

Strefa Rowerowa — FMB World Tour

Tor przygotowany tym razem przebiegał wzdłuż Placu Zamkowego i był bardzo słusznych rozmiarów. Zawody miały wysoką rangę gdyż odbywały się w ramach Pucharu Świata FMB Silver Event. Wzięła w nich udział światowa czołówka zawodników, co oznaczało widowiskowe przejazdy i rywalizację dosłownie do upadłego.

Do góry

 

 

Strefa Deskorolkowa

Fani deskorolki skupili się na Placu Teatralnym pod Centrum Spotkania Kultur. Trzeba przyznać, że niebanalna lokalizacja stanowiła piękne tło dla ich zmagań.

Do góry

 

 

Strefa Bike Polo

Podczas sportivalowego weekendu na Czechowie odbyły się zawody bike polo. Polo zapewne wiele osób kojarzy — ta odmiana różni się od klasycznego tym, że gra się na rowerze. Dyscyplina nie wygląda na specjalnie męczącą ale... wystarczy poobserwować zawodników podczas gry i to złudne wrażenie szybko mija.

Do góry

Otagowane jako:

akrobacje bike polo Centrum Spotkania Kultur Lublin Lublin Sportival MTB panning Plac Zamkowy skateboard upadek

Do góry


  Ostatnie zdjęcia

  Ostatnie galerie


Prawa autorskieCookiesKontakt

© 2013—2020 Dariusz Niedźwiecki